اطلاعات مدال‌آوران سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر – زنجان ـ 1401

1401/08/01 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

حسنا مهرابی

کرمان

سرعت دختران

2

متینا مطهری

کرمان

3

نرگس خاکباز

خراسان رضوی

1

مهدیسا حمیدنژاد

مازندران

سرطناب دختران

2

دایانا دادمنش

کرمان

3

سارا مقدمی

کرمان

1

دایانا دادمنش

کرمان

بولدرینگ دختران

2

تبسم شیردل

خراسان شمالی

3

مهدیسا حمیدنژاد

مازندران

1

مهدیسا حمیدنژاد

مازندران

کامباین دختران

2

تبسم شیردل

خراسان شمالی

3

دایانا دادمنش

کرمان

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

رشته

1

یوسف اردمه

خراسان رضوی

سرعت پسران

2

محمدصالح آبکار

کرمان

3

امیرعلی سلیمانی

خراسان رضوی

1

ابوالفضل محمدی

خراسان رضوی

سرطناب پسران

2

سهیل سیدسیاح

زنجان

3

آرین امیری

کرمانشاه

1

ابوالفضل محمدی

خراسان رضوی

بولدرینگ پسران

2

سهیل سیدسیاح

زنجان

3

محمدرضا طرلانی

تهران

1

ابوالفضل محمدی

خراسان رضوی

کامباین پسران

2

سهیل سید سیاح

زنجان

3

محمدرضا طرلانی

تهران






































فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید: ... 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

نتایج االمپیاد استعدادهای برتر زنجان.pdf
حجم : 288KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/11/10 -- دوره مدرسی پیشرفته ناوبری ( GPS ) به میزبانی استان فارس (ویژه پذیرفته شدگان آزمون استان فارس)
1401/11/09 -- 🔺اطلاعیه کمیته تیم های ملی/ برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان (20 و 21 بهمن 1401)
1401/11/09 -- 🔺 اطلاعیه / تعویق برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان رینه (10 لغایت 12 بهمن 1401
1401/11/01 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان در استان‌های چهارمحال و بختیاری ( فرخ شهر) و آذربایجان شرقی (مراغه) آذر و دی 1400
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ دره نوردی / ۲ لغایت ۶ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۲ دره نوردی / ۷ لغایت ۱۱ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/26 -- 🔴اطلاعیه / قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مدرسی مبانی جستجو
1401/10/26 -- بارگذاری عکس در پرتال متقاضیان حکم مربی راهنمای سطح باشگاه
1401/10/25 -- قابل توجه متقاضیان دوره مدرسی پزشکی کوهستان و غار
1401/10/25 -- برگزاری دوره‌های آموزشی نجات در برف با رعایت تمامی آئین‌نامه‌ها، شیوه‌نامه‌ها، قوانین دوره‌های مربوطه، حفظ ایمنی و با نظارت هیأت‌های استان
1401/10/24 -- اسامی پذیرفته شدگان طراحی درجه ۲ صعودهای ورزشی (سنگنوردی داخل سالن)
1401/10/24 -- 🔴اطلاعیه فوری / تغییر محل برگزاری دوره طراحی درجه۳
1401/10/21 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1401
1401/10/20 -- دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین بانوان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سرعت همدان ـ بهمن 1401
1401/10/19 -- مناقصه احداث سقف سالن سنگنوردی مجموعه ورزشی کبکانیان
1401/10/17 -- تأخیر در برگزاری دوره طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها