برگزاری دومین اردوی تیم ملی سنگنوردی در رشته کامباین انتخابی بازی‌های آسیایی هانگژو آقایان و بانوان

1401/09/08 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ کمیته تیم‌های ملی فدراسیون در نظر دارد دومین اردوی انتخابی در رشته کامباین (بانوان و آقایان) اعزامی بازی های آسیایی هانگژو را برای واجدین شرایط به شرح زیر برگزار نماید.

* محل برگزاری مسابقه: همدان، سالن سنگنوردی

* زمان برگزاری:

* زمان پذیرش آقایان:  روز سه شنبه 6 دی ماه 1401ساعت 17

* زمان پذیرش بانوان:  روز پنج شنبه 8 دی ماه 1401ساعت 11

مرحله مقدماتی آقایان: روز چهارشنبه  7 دی ماه 1401 ـ  مرحله فینال: روز پنج شنبه 8 دی 1401

مرحله مقدماتی بانوان: روز پنج شنبه 8 دی ماه 1401- مرحله فینال: روز جمعه 9 دی 1401

آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1 دی 1401

آقایان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/2664

بانوان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/2665

 

* توجه:

ـ اسکان بر عهده برگزارکننده می‌باشد

ـ تغذیه بر عهده شرکت‌کنندگان است.

* مدارک مورد نیاز:

- کارت بیمه ورزشی سال جاری

- گواهی صحت و سلامت (به تائید هیات پزشکی ورزشی استان)

- کارت واکسن کرونا

- همراه داشتن لوازم فنی استاندارد صعود

- همراه داشتن لوازم بهداشتی شخصی(ماسک-موادضد عفونی کننده-حوله و ...)

شرایط دعوت شدگان به اردوی انتخابی:

1- نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور سال جاری (آقایان)

2- نفرات راه یافته به مرحله فینال مسابقات قهرمانی کشور سال جاری (بانوان)

3- دعوت شدگان به اردوی تیم ملی انتخابی بازی های آسیایی فروردین سال جاری (بانوان و آقایان)

- نفرات برتر این دوره به اردوهای تیم ملی دعوت خواهند شد.

- اسامی دعوت شدگان (استخراج شده از رقابت‌های قهرمانی کشور و اردوی تیم ملی سنگنوردی در تابستان 1401):

ردیف

نام

نام خانوادگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

1

رضا

کلاسنگیان

27

امیرمحمد

شیخ شعاعی

2

محسن

عبدالهی

28

محمدرضا

چهادولی

3

داوود

رکابی

29

مهدی

حاجیان

4

علیرضا

پیله فروشان

30

سعید

کرامتی نیا

5

شهریار

غضنفرزاده

31

سپهر

کاظمی مهرآبادی

6

حسین

فامیل روحانی

32

ایمان

آرزه

7

آریا

هادی فر

33

فراز

مالکی

8

شانت

عیسی قلیان

34

نوید

پیام

9

سید رضا

تقی پور

35

محمد

خلیلی

10

حسام الدین

کشاورز قاسمی

36

حامد

حیدری دولابی

11

فرزین

قاجاریه

37

محمد امین

یزدی زاد

12

علیرضا

هوایی

38

علی

سلیمیان

13

امین

توکلی نسب

39

رادین

فروغیان

14

علی

عاشوری

40

محمد

آقاداوودی

15

ابوالفضل

حسن پور

41

رضا

چاشی

16

کیارش

خراسانی

42

امیر حمزه

پورشفیع

17

محسن

حبیبیان دانا

43

مسعود

صادقی

18

امین

قیریان

44

علی

طاهری

19

امیرحسین

کرمی

45

متین

بیات

20

امیرمحمد

بخشی پور

46

سعید

صفری

21

ایلیا

امانی

47

علی

برات زاده

22

مسعود

زینالی

48

امیر

نوری

23

امیررضا

رحمانی

49

محمد

گرکانی

24

سینا

عربی نوده

50

محمدرضا

نوری

25

عبدالحسین

کلائی

51

امیرحسین

کرمی

26

حسین

باریک بین

ــ

ــ

ــ

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

ردیف

نام

نام خانوادگی

1

الناز

رکابی

12

شیما

رستگار

2

راحیل

رمضانی

13

فاطمه

رضائیان

3

فاطمه

جعفری

14

محدثه

نوروزی

4

افسانه

میراحمدی

15

آیناز

محمدی ساردو

5

ساحل

مایلی

16

سارا

امیرارجمند

6

نگار

ورشوچی

17

سارینا

غفاری

7

نسیم

بیارجمندی

18

سیده غزل

عیانی

8

زهرا

حمزه ای

19

سارا

زراعت زاده

9

باران

انصاری

20

عسل

صالح آبادی

10

ریحانه

موسوی

21

نگین

بنفشه

11

پانیذ

بلوری

ــ

ــ

ــ

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/11/10 -- دوره مدرسی پیشرفته ناوبری ( GPS ) به میزبانی استان فارس (ویژه پذیرفته شدگان آزمون استان فارس)
1401/11/09 -- 🔺اطلاعیه کمیته تیم های ملی/ برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان (20 و 21 بهمن 1401)
1401/11/09 -- 🔺 اطلاعیه / تعویق برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان رینه (10 لغایت 12 بهمن 1401
1401/11/01 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان در استان‌های چهارمحال و بختیاری ( فرخ شهر) و آذربایجان شرقی (مراغه) آذر و دی 1400
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ دره نوردی / ۲ لغایت ۶ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۲ دره نوردی / ۷ لغایت ۱۱ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/26 -- 🔴اطلاعیه / قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مدرسی مبانی جستجو
1401/10/26 -- بارگذاری عکس در پرتال متقاضیان حکم مربی راهنمای سطح باشگاه
1401/10/25 -- قابل توجه متقاضیان دوره مدرسی پزشکی کوهستان و غار
1401/10/25 -- برگزاری دوره‌های آموزشی نجات در برف با رعایت تمامی آئین‌نامه‌ها، شیوه‌نامه‌ها، قوانین دوره‌های مربوطه، حفظ ایمنی و با نظارت هیأت‌های استان
1401/10/24 -- اسامی پذیرفته شدگان طراحی درجه ۲ صعودهای ورزشی (سنگنوردی داخل سالن)
1401/10/24 -- 🔴اطلاعیه فوری / تغییر محل برگزاری دوره طراحی درجه۳
1401/10/21 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1401
1401/10/20 -- دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین بانوان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سرعت همدان ـ بهمن 1401
1401/10/19 -- مناقصه احداث سقف سالن سنگنوردی مجموعه ورزشی کبکانیان
1401/10/17 -- تأخیر در برگزاری دوره طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها