pic's of main's title
اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان در استان‌های چهارمحال و بختیاری ( فرخ شهر) و آذربایجان شرقی (مراغه) آذر و دی 1400

ادامه مطلب را ملاحظه نمائید: ...

1401/11/01
3438
متن خبر

پیرو برگزاری دوره‌های یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان در استان‌های چهارمحال و بختیاری (فرخ‌شهر) و آذربایجان شرقی (مراغه)، اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های مذکور به شرح زیر اعلام می‌گردد.

* توجه:

1- درخواست برگزاری دوره‌های بلد محلی کوهستان می‌بایست حداقل دو هفته قبل از برگزاری دوره از طریق مکاتبه هئیت کوهنوردی استان مربوطه با کمیته همگانی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی اعلام گردد که پس از تائید کمیته همگانی فدراسیون قابل اجرا می‌باشد.

2-نفرات مشروط می‌بایست در 2 دوره کارورزی کنار مدرسین بلد محلی کوهستان حضور داشته باشند و پس از ارائه گزارش به هیئت استان و تایید کمیته همگانی فدراسیون می‌توانند به عنوان مدرس بلد محلی کوهستان فعالیت نمایند.

 

استان چهارمحال و بختیاری ( فرخ شهر):

نتیجه

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

قبول

خوزستان

محمدتقی   یزدانیان

1

قبول

خوزستان

فرشاد   شیخی نسب

2

قبول

خوزستان

مریم   مجدی

3

قبول

خوزستان

مهری   صمدیان مفرد

4

قبول

خراسان رضوی

احمد   محیط

5

قبول

خراسان رضوی

حامد   حاجی زاده

6

قبول

لرستان

مسعود   شعبان یار احمدی

7

قبول

لرستان

محسن   صلواتی

8

قبول

فارس

لیلا   کریمی

9

قبول

فارس

لیلا   پیروی

10

قبول

فارس

مجتبی   شریفی

11

قبول

فارس

حسین   وهابی

12

قبول

اصفهان

سیامک   استکی

13

مشروط

اصفهان

مسعود   پور میدانی

14

مشروط

اصفهان

صدیقه   نادری

15

قبول

اصفهان

مجتبی   سلطانی

16

مشروط

بوشهر

فاطمه   غریبی

17

قبول

چهارمحال و بختیاری

عزیز   محمدی فارسانی

18

قبول

چهارمحال و بختیاری

فتح الله   شاهقلی

19

قبول

چهارمحال و بختیاری

داوود   پور کاوه

20

قبول

چهارمحال و بختیاری

فریدون   کریمیان

21

قبول

چهارمحال و بختیاری

پویا   محمودیان

22

قبول

چهارمحال و بختیاری

ایرج   صفرپور

23

قبول

چهارمحال و بختیاری

غلام عباس   فدایی

24

قبول

چهارمحال و بختیاری

ایمان   محمدی

25

 

استان آذربایجان شرقی (مراغه):

نتیجه

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

قبول

مازندران

اکرم   صادقی

1

قبول

مازندران

علیرضا   قاسم پور

2

قبول

مازندران

پناه   شیر محمدی

3

قبول

کردستان

مهشید   الماسی

4

قبول

خراسان شمالی

ملکان   ولی زاده

5

قبول

کرمانشاه

مجتبی   فیاض بخش

6

قبول

کرمانشاه

زیبا   امیری

7

قبول

کرمانشاه

حمید   مکفی

8

قبول

کرمانشاه

جواد   الماسی

9

قبول

همدان

رضوان   سلماسی

10

قبول

ایلام

محمدجلال   پاشاپوریان

11

قبول

ایلام

زهرا   صفی پور

12

قبول

ایلام

محمد   محمدزاده

13

قبول

خراسان رضوی

منصوره   ابراهیمی

14

قبول

خراسان رضوی

مهران   خواجه زاده

15

قبول

خراسان رضوی

معصومه   خواجه زاده

16

قبول

آذربایجان شرقی

توکل   پورشیخ

17

قبول

آذربایجان شرقی

داریوش   سعیدی

18

قبول

آذربایجان شرقی

احد   نصیرزاده

19

قبول

آذربایجان شرقی

فریده   موسالو

20

قبول

آذربایجان شرقی

محمدرضا   جعفری

21

قبول

آذربایجان شرقی

مهدی   زارع

22

قبول

آذربایجان شرقی

مهدی   سیمین

23

مشروط

آذربایجان شرقی

رفعت   حسنی

24

 

ثبت نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فدراسيون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ايران در وب سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مهمترین خبر ها
1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

1402/12/02

🔵اطلاعیه / برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی از تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

1402/12/02

ششمین همایش راهبردی پيشکسوتان کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي کشور دیدار یار آشنا مشهد مقدس ـ اسفند 1402

اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
مهمترین خبر ها
1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

1402/12/02

🔵اطلاعیه / برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی از تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

1402/12/02

ششمین همایش راهبردی پيشکسوتان کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي کشور دیدار یار آشنا مشهد مقدس ـ اسفند 1402