گزارشی
از چهارمین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی گرایش کامباین، آمادهسازی اعزام
به مسابقات آسیایی هانگژو + نفرات انتخابی
تاریخ
05 اردیبهشت 1402- حضور ورزشکاران خانم در آکادمی ملی المپیک جهت انجام تست های
آمادگی جسمانی به سرپرستی سرکار خانم بهرامیان انجام شد.
تاریخ
06 اردیبهشت 1402- حضور وررزشکاران پسر در آکادمی ملی المپیک جهت انجام تست های
آمادگی جسمانی به سرپرستی آقای اقبال افلاکی
در
همین تاریخ از ساعت 8 الی 14 تیم دختران در باشگاه پیام تمرینات خود را تحت نظر سر
مربی و مربیان انجام دادند.
در
همین تاریخ از ساعت 14 الی 18 تیم پسران در باشگاه پیام تمرینات خود را تحت نظر
سرمربی و مربیان انجام دادند.
تاریخ
07 اردیبهشت 1402- تیم اردو نشین کامباین به منطقه سیرا واقع در جاده چالوس منتقل
و از ساعت 9 الی 16 تمرینات سنگنوردی طبیعت را تحت نظر سرمربی و مربیان انجام
دادند.
تاریخ
08 اردیبهشت 1402- تیم اردو نشین کامباین در تاریخ 08 اردیبهشت 1402 صبح و بعد از
ظهر ادامه تمرین و آزمون را در باشگاه پیام انجام داده و ساعت 14 اردو به پایان رسید.
شایان
ذکر است در طول برگزاری اردو ریاست فدراسیون اقای زارعی و نواب رئیس سرکار خانم
گرجی و آقای بختیاری از روند برگزاری اردو بازدید به عمل آوردند.
اعلام
اسامی نفرات برتر و انتخابی اردوهای کامباین بانوان و آقایان :
نظر
به برگزاری چهارمین مرحله اردوی تیم ملی کامباین (بانوان و آقایان) و همچنین ششمین
مرحله اردوی تیم ملی سرعت (بانوان و آقایان)
نفرات برتر به شرح زیر به استحضار میرسد:
الف:
نفرات انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1- رضا کلاسنگیان
2- علی برات زاده
3- حسین فامیل روحانی
4- علیرضا پیله فروشان
الف:
نفرات انتخابی تیم ملی کامباین بانوان
1- الناز رکابی
2- راحیل رمضانی
3- سارینا غفاری
4- ساحل مایلی
5- سارا زراعت زاده
بازدید «همایون بختیاری» نایب رئیس فدراسیون از روند برگزاری اردوی تیم ملی سنگنوردی نوجوانان و جوانان
گزارش تصویری / چهارمین دوره از آزمونهای ورودی درجه سه کوهپیمایی
گزارش تصویری / برگزاری پنجمین اردوی تیم ملی امید
پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی انتخاب رئیس فدراسیون کوهنوردی به عنوان نایب رئیس فدراسیون آسیا
برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان «ایلام» / «جلال پاشاپوریان» برای مدت ۴ سال به ریاست هیئت استان انتخاب شد
دومین اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان در مواد؛ لید و بولدر- اعزامی به چین
گزارش تصویری / سومین دوره از آزمونهای ورودی درجه سه کوهپیمایی
اسامی پذیرفتهشدگان آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ سنگنوردی – تیر ۱۴۰۳
مجمع انتخابی هیئت استان قم برگزار شد / سهشنبه دوم مرداد 1403
انتخاب ایران به عنوان نایب رئیس فدراسیون کوهنوردی آسیا
اسامی پذیرفتهشدگان آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ سنگنوردی – تیر ۱۴۰۳
تحویل احکام راهنمایان کوهستان استانهای «فارس» و «چهارمحال و بختیاری»
اسامی پذیرفتهشدگان آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی – تیر ۱۴۰۳
نتایج آزمون ورودی داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۳
مسابقات قهرمانی کشور درای تولینگ و یخنوردی / گرایش سرطناب و سرعت / آقایان و بانوان – مرداد ۱۴۰۳ - استان البرز (باشگاه اوپال)
اطلاعات تکمیلی در خصوص آزمون ورودی داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی
به روز رسانی طرح درسهای کارآموزی مقدماتی و پیشرفته صعودهای ورزشی
آزمون ورودي مربيگري درجه 2 یخ نوردی و درای تولینگ
اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی مدرسی پیشرفته ناوبری (جی پی اس) / 5 تیر 1403 / استان البرز
برگزاری پنجمین اردوی کشوری استعدادیابی، آموزشی و توانمندسازی هیمالیانوردی
اسامی پذیرفتهشدگان آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ سنگنوردی – تیر ۱۴۰۳
تحویل احکام راهنمایان کوهستان استانهای «فارس» و «چهارمحال و بختیاری»
اسامی پذیرفتهشدگان آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی – تیر ۱۴۰۳
نتایج آزمون ورودی داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۳
مسابقات قهرمانی کشور درای تولینگ و یخنوردی / گرایش سرطناب و سرعت / آقایان و بانوان – مرداد ۱۴۰۳ - استان البرز (باشگاه اوپال)
اطلاعات تکمیلی در خصوص آزمون ورودی داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی
به روز رسانی طرح درسهای کارآموزی مقدماتی و پیشرفته صعودهای ورزشی
آزمون ورودي مربيگري درجه 2 یخ نوردی و درای تولینگ
اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی مدرسی پیشرفته ناوبری (جی پی اس) / 5 تیر 1403 / استان البرز
برگزاری پنجمین اردوی کشوری استعدادیابی، آموزشی و توانمندسازی هیمالیانوردی
بازدید «همایون بختیاری» نایب رئیس فدراسیون از روند برگزاری اردوی تیم ملی سنگنوردی نوجوانان و جوانان
گزارش تصویری / چهارمین دوره از آزمونهای ورودی درجه سه کوهپیمایی
گزارش تصویری / برگزاری پنجمین اردوی تیم ملی امید
پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان در پی انتخاب رئیس فدراسیون کوهنوردی به عنوان نایب رئیس فدراسیون آسیا
برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان «ایلام» / «جلال پاشاپوریان» برای مدت ۴ سال به ریاست هیئت استان انتخاب شد
دومین اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان در مواد؛ لید و بولدر- اعزامی به چین
گزارش تصویری / سومین دوره از آزمونهای ورودی درجه سه کوهپیمایی
اسامی پذیرفتهشدگان آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ سنگنوردی – تیر ۱۴۰۳
مجمع انتخابی هیئت استان قم برگزار شد / سهشنبه دوم مرداد 1403
انتخاب ایران به عنوان نایب رئیس فدراسیون کوهنوردی آسیا