قهرمانان سنگ‌نوردی کشور در «جام فجر» مشخص شدند

1395/09/27 | صعودهای ورزشی



متن خبر :



به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ قهرمانان سنگ‌نوردی کشور درهفدهمین دوره رقابت های سنگنوردی جام فجر در دو بخش پسران و دختران مشخص شدند. در این پیکارها 151 سنگنورد در قالب 34 تیم از استان های مختلف کشور رقابت داشتند.

نتایج نهائی هر رشته در بخش پسران:

سرطناب پسران:
مقام اول: احمدرضا سلگی از همدان
مقام دوم: خسرو هاشم زاده از تیم هایب (تهران)
مقام سوم: صادق یوسفی از تیم زنجان

بولدرینگ پسران:
مقام اول: علی برات زاده از تیم گردشگری تور (تهران)
مقام دوم:  حسین فامیل روحانی از تیم داوودی (تهران)
مقام سوم: امیر نوری از تیم گردشگری تور (تهران)

سرعت پسران:
مقام اول: میلاد علیپور از قزوین
مقام دوم: علی نجفی از زنجان
مقام سوم: موسی قیم از تیم نفت امیدیه خوزستان

* نفراتی که در مجموع (overal)امتیازهای سه ماده سرطناب، بولدرینگ و سرعت حائز رتبه های برتر شدند:

رده سنی نوجوانان :
مقام اول : محسن عبدالهی از تیم طبیعت دوست پارسیان فارس
مقام دوم: محمد سلطانی از زنجان
مقام سوم: متین بیات از تیم همدان

رده سنی جوانان:
مقام اول : محمدمهدی جلیلی
مقام دوم: ابوالفضل حسن پور
مقام سوم:  سجاد مستجاب الدعوه

رده سنی بزرگسالان:
مقام اول : علی برات زاده از تیم گردشگری آرتور تهران
مقام دوم: خسرو هاشم زاده از تیم هایب تهران
مقام سوم: صادق یوسفی از تیم زنجان

 

مقام های تیمی بخش پسران:
مقام اول: تیم زنجان
مقام دوم: تیم گردشگری آتور (تهران)
مقام سوم: تیم خراسان رضوی

 

نتایج نهائی هر رشته در بخش دختران:
سرطناب دختران:
مقام اول: الناز رکابی از باشگاه داوودی تهران
مقام دوم: محیا دارابیان از تیم زنجان
مقام سوم: راحیل رمضانی از تیم همدان

بولدرینگ دختران:
مقام اول: الناز رکابی از باشگاه داوودی تهران
مقام دوم: نگار ورشوچی از تیم همدان
مقام سوم: فرناز اسماعیل زاده از تیم طبیعت دوست پارسیان فارس

سرعت دختران:
مقام اول: الناز رکابی از باشگاه داوودی تهران
مقام دوم: محیا دارابیان از تیم زنجان
مقام سوم: ملیکا راحمی حقیقی از تیم خوزستان

* نفراتی که در مجموع (overal)امتیازهای سه ماده سرطناب، بولدرینگ و سرعت حائز رتبه های برتر شدند:

رده سنی نوجوانان :
مقام اول : محیا دارابیان از تیم زنجان
مقام دوم: شقایق اسکندری از تیم طبیعت دوست پارسیان فارس
مقام سوم: راحیل رمضانی از تیم همدان

رده سنی جوانان:
مقام اول : مینا آرامیده از زنجان
مقام دوم: سیده افسانه میراحمدی از تیم چهارمحال و بختیاری
مقام سوم:  ساحل مایلی فریدنی از اصفهان

رده سنی بزرگسالان:
مقام اول : الناز رکابی از باشگاه داوودی تهران
مقام دوم: فرناز اسماعیل زاده از تیم طبیعت دوست پارسیان فارس
مقام سوم: سیما سلطانی از تیم زنجان

مقام های تیمی بخش دختران:
مقام اول: تیم باشگاه داوودی تهران
مقام دوم: تیم زنجان
مقام سوم: تیم همدان

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/11/10 -- دوره مدرسی پیشرفته ناوبری ( GPS ) به میزبانی استان فارس (ویژه پذیرفته شدگان آزمون استان فارس)
1401/11/09 -- 🔺اطلاعیه کمیته تیم های ملی/ برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان (20 و 21 بهمن 1401)
1401/11/09 -- 🔺 اطلاعیه / تعویق برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان رینه (10 لغایت 12 بهمن 1401
1401/11/01 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان در استان‌های چهارمحال و بختیاری ( فرخ شهر) و آذربایجان شرقی (مراغه) آذر و دی 1400
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ دره نوردی / ۲ لغایت ۶ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۲ دره نوردی / ۷ لغایت ۱۱ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/26 -- 🔴اطلاعیه / قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مدرسی مبانی جستجو
1401/10/26 -- بارگذاری عکس در پرتال متقاضیان حکم مربی راهنمای سطح باشگاه
1401/10/25 -- قابل توجه متقاضیان دوره مدرسی پزشکی کوهستان و غار
1401/10/25 -- برگزاری دوره‌های آموزشی نجات در برف با رعایت تمامی آئین‌نامه‌ها، شیوه‌نامه‌ها، قوانین دوره‌های مربوطه، حفظ ایمنی و با نظارت هیأت‌های استان
1401/10/24 -- اسامی پذیرفته شدگان طراحی درجه ۲ صعودهای ورزشی (سنگنوردی داخل سالن)
1401/10/24 -- 🔴اطلاعیه فوری / تغییر محل برگزاری دوره طراحی درجه۳
1401/10/21 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1401
1401/10/20 -- دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین بانوان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سرعت همدان ـ بهمن 1401
1401/10/19 -- مناقصه احداث سقف سالن سنگنوردی مجموعه ورزشی کبکانیان
1401/10/17 -- تأخیر در برگزاری دوره طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها