pic's of main's title
کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ»

1396/04/04
2525
متن خبر

کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ» 

پیرو بخشنامه شماره 737/263 تاریخ 1/خرداد/96 ؛ به آگاهی می‌رساند؛ اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی  جهت حضور در مسابقات آسیایی تهران2017 ـ رده سنی بزرگسالان، آقایان و بانوان در رشته‌های سرطناب و بولدرینگ به شرح زیر برگزار می‌شود: متقضی است مراتب به اطلاع منتخبین استان رسانده شود.

بانوان:

- پذیرش : دوشنبه12 تیر ماه  ساعت 18

- شروع اردو: سه شنبه 13 تیرماه 96        

- پایان اردو: چهارشنبه14 تیرماه 96

آقایان:

- پذیرش: چهارشنبه 14 تیر ماه ساعت18

- شروع اردو :پنج شنبه 15 تیر ماه

- پایان اردو: جمعه 16 تیر ماه

ü اسامی مدعوین: به پیوست می باشد.

ـ محل پذیرش اردو: همدان- بلوار بعثت خیابان حکما - سالن سنگ نوردی فرهاد

ü لوازم و تجهیزات موردنیاز: رعایت پوشش اسلامی برای بانوان الزامی می‌باشد (مقنعه، سارافون) ـ لوازم استاندارد سنگ‌نوردی

ü مدارک موردنیاز در هنگام پذیرش: 1ـ گواهی صحت و سلامت؛  2 ـ اصل کارت بیمه ورزشی سال 96

ü توجه:     ـ به علت محدودیت خوابگاه، پذیرش همراه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

اسامی نفرات نتخب اردی تیم ملی سنگنوردی مردان (مسابقه آسیایی تهران 2017)

ردیف

نام خانوادگی -نام

استان

رشته

بلدر

سرطناب

1

الهامی    احمد رضا

خراسان شمالی

 

*

2

امین لو    محمد امین

زنجان

 

*

3

آقا داودی     محمد علی

اصفهان

 

*

4

برات زاده    غلامعلی

فارس

*

 

5

بیات    متین

همدان

 

*

6

پور شفع     امیرحمزه

کرمانشاه

 

*

7

پیله فروشان    علی رضا

خراسان رضوی

 

*

8

جلیلی      محمد مهدی

زنجان

*

 

9

حسن پور   ابوافضل

خراسان رضوی

*

*

10

حیدری     حامد

تهران

*

 

11

رسولی     پوریا

زنجان

*

*

12

رکابی        داود

زنجان

 

*

13

ساغری        محمد حسین

خوزستان

 

*

14

سلطانی        محمد

زنجان

*

*

15

سلگی         احمد رضا

همدان

 

*

16

فامیل روحانی     حسین

تهران

*

 

17

کریمی     محمد رضا

گلستان

*

 

18

کلاه سنگیان    رضا

گلستان

*

 

19

گرکانی       محمد

تهران

*

 

20

مستجاب الوعده    سجاد

خراسان رضوی

 

*

21

نوری          امیر

مرکزی

*

 

22

هاشم زاده     خسرو

تهران

*

*

23

علی ویس شوشتری

خوزستان

 

*

24

شهریار غضنفر نژاد

فارس

 

*

25

یوسفی     صادق

زنجان

 

*


اسامی نفرات منتخب اردی تیم ملی سنگنوردی زنان (مسابقه آسیایی تهران 2017)

ردیف

نام خانوادگی -نام

استان

رشته

بلدر

سرطناب

1

اسکندری شقایق

فارس

 

*

2

اسماعیل زاده  فرناز

زنجان

*

 

3

آرامیده مینا

زنجان

 

*

4

بیارجمندی  نسیم

البرز

*

 

5

بیگوند آتنا

تهران

*

*

6

جعفری فاطمه

کرمان

*

*

7

دارابیان مهیا

زنجان

*

*

8

داوری زهرا

خراسان -ش

*

*

9

رجبعلی معصومه

تهران

 

*

10

حمزه ای زهرا

مرکزی

 

 

11

رکابی  الناز

زنجان

*

*

12

رمضانی راحیل

همدان

*

*

13

سلطانی سیما

زنجان

 

*

14

کهوند محدثه

همدان

 

*

15

مایلی  ساحل

اصفهان

*

*

16

میر آحمدی افسانه

چهار محال بختیاری

*

*

17

نجفی نگین

زنجان

*

*

18

ورشوچی نگار

همدان

*

*

 

 

ثبت نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فدراسيون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ايران در وب سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مهمترین خبر ها
1402/12/08

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری - شهرستان «خان‌میرزا» + عکس

1402/12/07

ممنوعیت برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی در «آبنیک»

1402/12/07

خلاصه عملکرد بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فدراسیون / استنتاج شده از سایت فدراسیون

1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/08
چهارمحال و بختیاری : برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری - شهرستان «خان‌میرزا» + عکس
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/08
چهارمحال و بختیاری : برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری - شهرستان «خان‌میرزا» + عکس
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
مهمترین خبر ها
1402/12/08

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری - شهرستان «خان‌میرزا» + عکس

1402/12/07

ممنوعیت برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی در «آبنیک»

1402/12/07

خلاصه عملکرد بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فدراسیون / استنتاج شده از سایت فدراسیون

1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان