به گزارش معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران ، از سوی شورای مرکزی این سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .
در این میان و در میان برترین ها؛ نام «رضا زارعی» رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در جمع «مدیران برتراخلاق ورزش کشور» به چشم می خورد.
مشروح خبر:
مدیران برترسال۱۳۹۵ ورزش ایران در۲۲ حوزه مدیریتی معرفی شدند.
به گزارش معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران ، از سوی شورای مرکزی این سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .
بنابراین گزارش ، برگزیدگان نهايى به شرح ذیل اعلام میشود :
۱- رؤسای برتر فدراسیون ها :
الف) بخش اقتصاد مقاومتی :
علی مرادی (وزنه برداری) ، دکتر محمد رضا داورزنی (والیبال) محمودخسروی وفا(جانبازان ومعلولین)، دکتر فضل الله باقرزاده (شمشیربازی)
ب)بخش مدیریت جهادی :
مهندس مهدی تاج (فوتبال) ، دکتر رسول خادم ازغدی(کشتی) ، سید محمد پولادگر (تکواندو) ، دکتر مهدی علی نژاد (ووشو).
ج) حوزه دیپلم افتخار:
دکتر غلامرضا نوروزی (پزشکی ورزشی)
غلامعلی محمدعلیپور(انجمنهای ورزشی)
استادمحمودمشحون(بسکتبال)
ناصرپورعلیفرد(پرورش اندام)
۲_دبیربرترفدراسیونها:
دکترعلی توفیق(بسکتبال)استادبیژن شفیع خراسانی(ورزشهای کارگری) (دکترمحمودافشاردوست(والیبال)استاد محسن آشوری(کاراته)رضا لایق(کشتی)
۳_مدیرکل برتر ادارات ورزش وجوانان:
کوروش صبوریان(خراسان رضوی) غلامعلی دانشور(هرمزگان)مجتبی جوهری (کرمانشاه)غلامعلی دانشور (هرمزگان) فرزادفتاحی (سمنان) محمدمشهدی آقایی(قزوین)
۴_معاون برترمدیران کل استان ها:
دکترحسن میرزا آقابیگ(استان تهران)
۵_ مدیر برتربانوان ورزش کشور:
استاد زهرا سروی(تکواندو) دکتر فریبا محمدیان(معاونت وزارت ورزش و جوانان ) طاهره علی آبادی (تیراندازی) شهین نظری (ووشو)
دیپلم افتخار :دکترلیلاصوفی زاده (فدراسیون فوتبال)
۶_مدیرکل برترورزش نهادهای کشور:
طلسسردار محمدعلی باران چشمه(تربیت بدنی نیروهای مسلح) امیرسرتیپ دوستاد جمشیدفولادی(تربیت بدنی ارتش)سردارکاظم یزدانی (رییس سازمان تربیت بدنی بسیج ) دکترسید امیرحسینی(رییس فدراسیون ورزش کارگری)غلامرضا شاه کرمی(ورزش وزارت نفت)
۷_مدیران برتراخلاق ورزش کشور:
دکترمحمدرضا داورزنی (والیبال)مهندس ایرج رحمانی(مدیرکل اموراستانها وزارت ورزش)، محمدعلی شجاعی(فدراسیون تیراندازی باکمان) هاشم اسکندری (فدراسیون بولینگ وبیلیارد) مهدی تاج (فدراسیون فوتبال) رضازارعی (فدراسیون کوهنوردی ) محمدحسین مقصودلو (کبدی)احمدناطق نوری(بوکس) مجیدشایسته(تنیس)
۸_مدیران برترجوان ورزش کشور:
محمودعبداللهی(کمیته ملی المپیک) محمد جواهری( باشگاه گل گهرسیرجان) پریاشهریاری(فوتبال ساحلی) سعیدفتاحی (لیگ برترفوتبال)
بهرام رضاییان (باشگاه جم پارس جنوبی)
۹_مدیران برترفرهنگی ورزش کشور:
محمودخسروی وفا(فدراسیون جانبازان ومعلولین) سردارداودآذرنوش(سازمان بسیج ورزشکاران کشور)سید محمد پولاگر(تکواندو)داودنورچه ای(معاونت فرهنگی بنیادشهیدتهران) دکترمهرداد حاجی خانی(شهردار جمعه تهران)
۱۰_مدیران برتر حامی پیشکسوتان ورزش کشور:
مهندس بهروزمنتقمی(مدیرکل اموراداری وزارت ورزش وجوانان) مهندس مجید کیهانی (دوومیدانی)علی مرادی(وزنه برداری)رضاحیدری(کونگ فو)دکترحبیب الله شیرازی(هیات فوتبال تهران)
بخش دیپلم افتخار:
سیداکبرمحمودعلوی(شرکت شهروند)
دکترسید حمیدخاتمی پور(بخش خصوصی)محمدرضا جلالیان(بخش خصوصی)رامبدجوان(برنامه خندوانه شبکه نسیم)علی ایلکا(حوزه جنوب شرق ورزش وجوانان تهران)
۱۱_مدیران برترهیات هاوانجمنهای ورزشی کشور:
پهلوان عبدالله عزیزی(کشتی تهران)مهندس فرهادسلگی(فوتبال ناشنوایان)نقی کلانتری(کشتی دانشگاه پیام نور)سردارجوادششگلانی(فوتبال آذربایجانشرقی)قربانعلی الماسخانه (فوتبال گیلان) محمودنوری (والیبال تهران)محمدحسین ریاحی(دوچرخه سواری یزد)لقمان رضایی(کشتی ایذه)
۱۲_مدیران برتربین المللی ورزش کشور:
مهندس برانوش نیک بین الملل(وزارت ورزش وجوانان) استادبهرام شفیع (هاکی) دکترمهدی علی نژاد(ووشو) دکتررسول خادم ازغدی(کشتی)
۱۳_مدیر برترحقوقی ورزش کشور:
روزبه وثوق احمدی (کشتی وفوتبال)
۱۴_مدیربرتربخش خصوصی ورزش کشور:
محمدرضا زنوزی مطلق(گسترش فولادتبریز)مدیریت دانشگاه آزاداسلامی کشور/ابوالفضل انصاری(بیمه رازی)
۱۵_مدیربرترباشگاههای ورزش کشور:
مهندس احمدسعادتمند(بانک سرمایه)
دکترمحمددادگان(دانشگاه آزاد) دکترسعیدآذری(ذوب آهن اصفهان) مهندس محمودشیعی(پیکان تهران) سرهنگ ابوالفضل خداقلی پور(مقاومت بسیج کشو
بیانیه جامعه ورزش و جوانان در آستانه مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری
روز ملی «دماوند» گرامی باد
بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از اردویتیم ملی سنگنوردی اعزامی به پاریس و گفتگو با «رضا علیپور»
برگزاری آزمون دوم مربیگری درجه سه سنگنوردی / ۱۰ تیرماه ماه ۱۴۰3
برگزاری آزمون مربیگری درجه دو سنگنوردی / ۱۱تیرماه ماه ۱۴۰۳
گزارش تصویری / پیشبرد روند ساخت سالن سنگنوردی کمپ تیمهای ملی / تهران مجموعه ورزشی شهید کبکانیان / تیر 1403
الزامات مقرر صعود به قله دماوند در فصل تابستان
تسلیت فقدان تأثرانگیز سرکارخانم «فاطمه ارشدی» از خادمان ورزش کوهنوردی در استان «بوشهر»
لیست احکام جدید آماده تحویل / تیر ماه 1403 / بخش اول
الزامات صعودها و پیمایشهای قلل و مناطق کوهستانی در داخل کشور
الزامات صعودها و پیمایشهای قلل و مناطق کوهستانی در داخل کشور
لیست احکام جدید آماده تحویل / تیر ماه 1403 / بخش اول
الزامات مقرر صعود به قله دماوند در فصل تابستان
آزمون ورودی مربیگری درجه دو کوهپیمایی آقایان و بانوان / 10 شهریور سال 1403
درخواست کمیته پناهگاههای فدراسیون از کوهنوردانی که قصد صعود به قلل مرتفع کشور بهویژه دماوند، علم کوه و سبلان در فصل تابستان جاری را دارند
اسامی پذیرفتهشدگان دوره مربیگری درجه ۲ صعودهای ورزشی / ۷ الی ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳
🔴اطلاعیه لغو مسابقات سنگنوردی سرعت قهرمانی کشور همدان
اهتزاز بیرق های عشق و ایثار بر بلندای کوههای مرتفع کشور
اطلاعیه کمیته آموزش/ اضافه شدن 4 دوره آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی
دوره بازآموزی مربیان درجه 2 غارنوردی / 4 مرداد 1403
الزامات صعودها و پیمایشهای قلل و مناطق کوهستانی در داخل کشور
لیست احکام جدید آماده تحویل / تیر ماه 1403 / بخش اول
الزامات مقرر صعود به قله دماوند در فصل تابستان
آزمون ورودی مربیگری درجه دو کوهپیمایی آقایان و بانوان / 10 شهریور سال 1403
درخواست کمیته پناهگاههای فدراسیون از کوهنوردانی که قصد صعود به قلل مرتفع کشور بهویژه دماوند، علم کوه و سبلان در فصل تابستان جاری را دارند
اسامی پذیرفتهشدگان دوره مربیگری درجه ۲ صعودهای ورزشی / ۷ الی ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳
🔴اطلاعیه لغو مسابقات سنگنوردی سرعت قهرمانی کشور همدان
اهتزاز بیرق های عشق و ایثار بر بلندای کوههای مرتفع کشور
اطلاعیه کمیته آموزش/ اضافه شدن 4 دوره آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی
دوره بازآموزی مربیان درجه 2 غارنوردی / 4 مرداد 1403
بیانیه جامعه ورزش و جوانان در آستانه مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری
روز ملی «دماوند» گرامی باد
بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از اردویتیم ملی سنگنوردی اعزامی به پاریس و گفتگو با «رضا علیپور»
برگزاری آزمون دوم مربیگری درجه سه سنگنوردی / ۱۰ تیرماه ماه ۱۴۰3
برگزاری آزمون مربیگری درجه دو سنگنوردی / ۱۱تیرماه ماه ۱۴۰۳
گزارش تصویری / پیشبرد روند ساخت سالن سنگنوردی کمپ تیمهای ملی / تهران مجموعه ورزشی شهید کبکانیان / تیر 1403
الزامات مقرر صعود به قله دماوند در فصل تابستان
تسلیت فقدان تأثرانگیز سرکارخانم «فاطمه ارشدی» از خادمان ورزش کوهنوردی در استان «بوشهر»
لیست احکام جدید آماده تحویل / تیر ماه 1403 / بخش اول
الزامات صعودها و پیمایشهای قلل و مناطق کوهستانی در داخل کشور
بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از اردویتیم ملی سنگنوردی اعزامی به پاریس و گفتگو با «رضا علیپور»
آغاز جام جهانی سنگنوردی در اینسبورگ اتریش
بازگشت تیم ملی سنگنوردی از مسابقات انتخابی المپیک با استقبال مسئولین فدراسیون، علاقمندان و خانواده ایشان
زمان بازگشت تیم ملی سنگنوردی از رقابتهای انتخابی المپیک در مجارستان؛ سهشنبه ۵ تیر ماه ۱۴۰۳
برگزاری دوره مربیگری درجه ۲ صعودهای ورزشی آقایان و بانوان / ۷ تا ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳
برگزاری دوره طراحی داخل سالن صعودهای ورزشی، آقایان و بانوان، مجتمع کوهستانی پلور + عکس
برگزاری دورههای مدرسی کارگاههای صعودهای ورزشی / ۱۳-۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
بازدید مسئولین کمیته صعودهای ورزشی از کمپ در حال ساخت تیمهای ملی در مجموعه شهید «کبکانیان» + عکس
بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از اردویتیم ملی سنگنوردی اعزامی به پاریس و گفتگو با «رضا علیپور»
آغاز جام جهانی سنگنوردی در اینسبورگ اتریش
بازگشت تیم ملی سنگنوردی از مسابقات انتخابی المپیک با استقبال مسئولین فدراسیون، علاقمندان و خانواده ایشان
زمان بازگشت تیم ملی سنگنوردی از رقابتهای انتخابی المپیک در مجارستان؛ سهشنبه ۵ تیر ماه ۱۴۰۳
برگزاری دوره مربیگری درجه ۲ صعودهای ورزشی آقایان و بانوان / ۷ تا ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۳
برگزاری دوره طراحی داخل سالن صعودهای ورزشی، آقایان و بانوان، مجتمع کوهستانی پلور + عکس
برگزاری دورههای مدرسی کارگاههای صعودهای ورزشی / ۱۳-۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
بازدید مسئولین کمیته صعودهای ورزشی از کمپ در حال ساخت تیمهای ملی در مجموعه شهید «کبکانیان» + عکس