نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / نونهالان و نوجوانان / پسران+عکس

1396/11/05 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر/گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده سنی نونهالان - نوجوانان /قزوین

از صبح امروز چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجموعه ورزشی امام علی (ع) قزوین شهر صنعتی البرز بصورت رسمی شروع شد. 

در بخش پسران  ۱۴۰ نفر ورزشکار از ۲۳ استان در این دوره از مسابقات شرکت کردند و در نهایت نتایج نهائی به شرح ذیل مشخص شد:

رده سنی نوجوان C
نفر اول: رادین فروغیان از تهران
نفر دوم: مهران الهامی از خراسان شمالی
نفر سوم: آرش صادقی جهرمی از فارس

رده سنی نوجوان D 
نفر اول: امین توکلی از  خراسان شمالی
نفر دوم: سهیل سید سیاح از اردبیل 
نفر سوم: ابوالفضل محمدی از خراسان رضوی

رده سنی نونهالان A
نفر اول: اهورا شاه صنمی از خوزستان
نفر دوم: امیر مهدی چراغی روشن از همدان
نفر سوم: هیراد رشیدی کاونرودی از هرمزگان

رده سنی نونهالان B
نفر اول: محمدطاها قیصری از فارس
نفر دوم: امیرحسین فرهنگی از گیلان
نفر سوم: محمد مهدی طهماسبی آبدر از بوشهر

شایان توجه است این دوره از مسابقات فردا در بخش دختران برگزار می شود.

فایل های نتایج به پیوست است: 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

A.pdf
حجم : 307KB
دانلود
B.pdf
حجم : 283KB
دانلود
C.pdf
حجم : 290KB
دانلود
D.pdf
حجم : 305KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/06/23 -- دوره جریان‌های آبی دره‌نوردی قزوین ـ شهریور 98 ـ آقایان و بانوان
1398/06/17 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 3 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان تهران ـ مرداد 98
1398/06/13 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - شهریور 98 / بخش دوم
1398/06/13 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1398/06/13 -- فراخوان پنجمین دوره اردوهای هیمالیانوردی (انتخابی تیم ملی امید) ١٣٩٨ / مردان و زنان
1398/06/12 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی تهران مرداد 1398
1398/06/12 -- اسامی قبول شدگان دوره های مربیگری درجه 3 کوهپیمایی/ آقایان و بانوان استان‌های آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، کرمانشاه/مرداد و شهریور 98
1398/06/10 -- آزمون ورودی مدرسی دیواره‌نوردی آقایان و بانوان/ پل خواب ـ مهر 98
1398/06/10 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان تهران ـ مرداد 98
1398/06/10 -- دوره بازآموزی مدرسان دیواره نوردی ویژه آقایان و بانوان/ پل خواب
1398/06/06 -- عناوین و سرفصل‌های تهیه و تدوین پایان‌نامه‌های کارآموزان دوره مربیگری درجه 3 یخ‌نوردی و درای‌تولینگ
1398/06/06 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از حضور و فعال و برگزاری دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر
1398/06/04 -- لبیک یا حسین (ع) ؛ طرح اهتزاز بیرق های عشق و ایثار
1398/06/04 -- برگزاری و اعلام میزبانی هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر انتخابی کاپ آسیا ـ آبان 98
1398/06/04 -- اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان پلور ـ شهریور 98
1398/06/04 -- قدردانی کمیته صعودهای ورزشی از حضور فعال داوران، طراحان و مربیان در دوره‌های هماهنگی و بازآموزی صعودهای ورزشی
1398/06/04 -- سومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ تهران ـ مهر 98
1398/06/02 -- اسامی قبول شدگان آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه 3 یخ‌نوردی و درای تولینگ شهریور ماه 98
1398/06/02 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره‌نوردی مرداد 1398
1398/06/02 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها