pic's of main's title
کارگروه آموزش / پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی استان‌های گلستان و تهران ـ اردیبهشت 97

کارگروه آموزش / پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی استان‌های گلستان و تهران ـ اردیبهشت 97 ...

1397/03/17
5141
متن خبر

پیرو برگزاری آزمون­های ورودی مربیگری درجه 3 کوه­پیمایی در تاریخ­های 13 و 14 اردیبهشت 97 در استان گلستان و 20 و 21 اردیبهشت 97 در استان تهران، اسامی پذیرفته ­شدگان آزمون­ها به شرح زیر اعلام می‌گردد:

¯ توجه:

ـ زمان برگزاری دوره­های مربیگری درجه 3 کوه­پیمایی در مرداد و شهریور 1397 می‌باشد که جزئیات آن متعاقباً اطلاع‌­رسانی خواهد شد.

¯ آقایان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

سعید نجف­آبادی فراهانی

36

آذربایجان شرقی

ابوالفضل گوزلی

1

خراسان رضوی

کریم برومند

37

آذربایجان شرقی

بهمن آقاجانی

2

خراسان رضوی

رسول مقیم شوقی

38

آذربایجان شرقی

تورج پرتوی گرگری

3

خراسان شمالی

یونس مهرور

39

آذربایجان شرقی

احد نصیرزاده افتخار

4

خراسان شمالی

بهروز بهنام

40

آذربایجان شرقی

مهرداد پارسافر

5

خوزستان

فرید عباسی دزفولی

41

آذربایجان شرقی

حسین عباس زاده

6

زنجان

جمال اله مرادی

42

آذربایجان غربی

قادر حکیمی

7

زنجان

روزبه ادیب

43

آذربایجان غربی

عبدالله پروانه

8

فارس

سیدعباس سعادت

44

آذربایجان غربی

طاهر رحیمی

9

فارس

حسین وهابی

45

آذربایجان غربی

حسین متقی زاده

10

فارس

آرش اکابری

46

آذربایجان غربی

کامران عبو

11

فارس

جلیل چوب داری

47

آذربایجان غربی

محمد امین محمدی

12

قزوین

علی اشتریان

48

اردبیل

آیدین خانمحمدیان مقدم

13

کردستان

آرش سلطانی

49

اردبیل

داود حسین زاده

14

کردستان

حسام الدین فتاحی

50

اصفهان

رسول ساداتیان

15

گلستان

موسی الرضا حسین پور

51

اصفهان

یاسر پریشانی فروشانی

16

گلستان

هادی ابراهیمی گردشی

52

اصفهان

علی رجایی­ریزی

17

گلستان

مسعود سید

53

اصفهان

وحید مسلم­زاده

18

گلستان

طغان دردی کریمی

54

اصفهان

مرتضی اشرفی حبیب­آبادی

19

گلستان

محمد فلاحی

55

اصفهان

محسن لچینانی

20

گلستان

یدالله طالبی

56

اصفهان

شهرام صحرانشین سامانی

21

گلستان

سعید بای

57

اصفهان

عباس عزیزی

22

گلستان

حیدرعلی اسلامی

58

البرز

محمود بهروز پيرسلطان

23

گلستان

مسعود قره جانلو

59

البرز

جمشيد مهرآور

24

گلستان

قربان محمد قجری

60

ایلام

محمد محمدزاده

25

گیلان

داود نیک سرشت

61

ایلام

قباد پرویزی

26

گیلان

مسعود نطاق بافکر

62

تهران

احمد طالشی نژاد حقیقی

27

لرستان

مهران نادری نسب

63

تهران

رضا نامجو مطلق

28

مازندران

علی گلیج

64

تهران

هادی سرور

29

مازندران

محمد جواد محمدزاده

65

تهران

ناصر مقدم

30

مازندران

هادی مستانی

66

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

31

مرکزی

عليرضا دره

67

تهران

حسام همتی قهفرخی

32

مرکزی

امین راهزانی

68

تهران

بهنام موذن

33

مرکزی

مهدی فلاحتی قالهری

69

تهران

امیررضا دادرس

34

همدان

ایمان معین

70

تهران

مصطفی احمدی

35

 

¯ بانوان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

خراسان رضوی

ساناز گل احمدی

10

آذربایجان شرقی

رفعت حسنی

1

خراسان رضوی

سمانه نادری

11

اصفهان

مریم حیدری

2

خراسان شمالی

الهام نیرومند صفدر آبادی

12

اصفهان

معصومه ایرانپور انارکی

3

گلستان

اعظم نوروزی اصل

13

اصفهان

مريم تيموري آغچه

4

گلستان

فاطمه جامی

14

اصفهان

شیما عسکری

5

مرکزی

هاجر مسعودی عینالو

15

تهران

عطیه خسروی

6

مرکزی

مریم پیله وری

16

تهران

رها حسنی اردکانی

7

مرکزی

نفیسه صیدی دینه کبودی

17

تهران

مهشید ظاهر

8

ـ

ـ

ـ

خراسان رضوی

ثریا فرازی یزدان آباد

9


ثبت نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فدراسيون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ايران در وب سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مهمترین خبر ها
1402/12/07

ممنوعیت برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی در «آبنیک»

1402/12/07

خلاصه عملکرد بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فدراسیون / استنتاج شده از سایت فدراسیون

1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
مهمترین خبر ها
1402/12/07

ممنوعیت برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی در «آبنیک»

1402/12/07

خلاصه عملکرد بهمن‌ماه ۱۴۰۲ فدراسیون / استنتاج شده از سایت فدراسیون

1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)