نتایج بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور و نفرات برتر هر ماده

1401/07/04 | مسابقات و لیگ



متن خبر :


 

بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان در بخش آقایان و بانوان و دو ماده «بلدرینگ» و «لید»، از روز چهارشنبه 6 مهر ماه تا روز جمعه 8 مهر ماه 1401 در تهران برگزار شد و با مشخص شدن نفرات برتر هر ماده به کار خود پایان داد.

 

شایان ذکر است؛ این رقابت ها به صورت همزمان در دو مجموعه به شرح ذیل شد:

-          مسابقات ماده «لید» در تهران، سالن سنگنوردی دانشگاه تربیت مدرس

-          مسابقات ماده «بلدرینگ» در تهران، مجموعه ورزشی انقلاب، باشگاه سنگ نوردی وی راک.


 
در پایان رقابت ها چهره نفرات اول تا سوم هر ماده در دو بخش زنان و مردان به شرح ذیل مشخص شد:

 

نفرات برتر ماده «لید» / زنان:

مقام اول: سارینا غفاری از تهران

مقام دوم: سیده غزل غیاثی از خراسان رضوی

مقام سوم: آیناز محمدی ساردو از کرمان

 

 

نفرات برتر ماده  «بلدرینگ» / زنان:

مقام اول: سارینا غفاری از تهران 

مقام دوم: سارا زراعت زاده از کرمان

مقام سوم: آیناز محمدی ساردو از کرمان

 

نفرات برتر ماده «لید» / مردان:

مقام اول: رضا کلاسنگیان از گلستان 

مقام دوم: داود رکابی از زنجان

مقام سوم: محسن عبداللهی ساردو از فارس

 

نفرات برتر ماده «بلدرینگ» / مردان:

مقام اول: محمدامین یزدی‌زاد از تهران

مقام دوم: حسین فامیل‌روحانی از تهران 

مقام سوم: علی سلیمیان از اصفهان

 

 

فایل های پیوست را از طریق لینک ذیل دریافت و جداول رده بندی هر ماده را در مراحل مختلف ملاحظه نمائید: ...

 https://msfi.ir/ArticleView/Index/26245

 



آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/09/09 -- فراخوان مسابقه انتخابی تیم ملی سنگنوردی در رشته سرعت انتخابی بازی‌های آسیایی هانگژو ـ رده سنی آزاد (حداقل سن 16 سال)
1401/09/08 -- برگزاری دومین اردوی تیم ملی سنگنوردی در رشته کامباین انتخابی بازی‌های آسیایی هانگژو آقایان و بانوان
1401/09/06 -- آیین نامه کمیته فنی هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها
1401/09/01 -- دوره مربیگری درجه۳ دره‌نوردی / جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
1401/09/01 -- دوره مربیگری درجه۲ دره‌نوردی / ۷ دی ۱۴۰۱
1401/09/01 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آبان ماه 1401
1401/08/30 -- دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی / ۲۸ آذر ۱۴۰۱
1401/08/30 -- دوره طراحی درجه ۳ صعودهای ورزشی / ۲۰ دی ۱۴۰۱
1401/08/30 -- لزوم هماهنگی با قرارگاه‌های فدراسیون جهت دریافت خدمات در فصل زمستان
1401/08/30 -- برگزاری دو دوره آموزش و یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان
1401/08/30 -- خودداری از صعود قلل طرح سیمرغ در فصول پاییز و زمستان
1401/08/23 -- آزمون مدرسی GPS در تاریخ 11 آبان 1401
1401/08/17 -- دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ کوهپیمایی آقایان و بانوان /تبریز/ آبان ۱۴۰۱
1401/08/16 -- اعلام نظرات در خصوص بخشنامه محدودیت سنی مدرسان جهت برگزاری دوره‌های آموزشی
1401/08/16 -- دوره مربیگری درجه ۲ کوهپیمایی آقایان و بانوان / رودبارک/ آبان ۱۴۰۱
1401/08/15 -- اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت حضور در دوره مدرسی پزشکی کوهستان
1401/08/15 -- اعلام نتایج دوره‌های مربیگری درجه سه کوهپیمایی ازتاریخ 12 مهر لغایت 27 مهر (بانوان و آقایان)
1401/08/11 -- اطلاعیه ممنوعیت برگزاری دوره‌های آموزشی در طبیعت (فصل سرما)
1401/08/11 -- آیین نامه کمیته فنی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی
1401/08/11 -- آیین نامه کمیته پیشکسوتان هیئت های استانی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها